O mnie

    Od 2008 roku jestem związany z największą w Europie Środkowo Wschodniej Kancelarią Odszkodowawczą  Votum S.A.  Spółką akcyjną z siedzibą we Wrocławiu notowaną na GPW             w Warszawie, która oferuje  kompleksową pomoc prawną osobom poszkodowanym w wypadkach. Kancelaria reprezentuje poszkodowanych  w sporach z podmiotami odpowiedzialnymi za powstanie szkody na etapie negocjacji jak również na drodze powództwa cywilnego przed Sądem.

       w Votum S.A. zatrudniony jestem  na stanowisku Kierownika Regionalnego

 

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą z osobami poszkodowanymi moje  usługi w większości przypadków oferuję na terenie całego kraju.

 

 

Znajdź mnie na Facebooku

 

 

 

 

 

"Nie musisz wszystkiego wiedzieć -Wystarczy, że wiesz do kogo zadzwonić"

 

ODSZKODOWANIE Z OC SPRAWCY, ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE, ODSZKODOWANIA, odszkodowanie, odzyskiwanie odszkodowań, firmy odzyskujące odszkodowania, odszkodowanie zus, uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie a odszkodowanie, dochodzenie, uszczerbek na zdrowiu, wysokość odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, odwołanie od odszkodowania, odszkodowania aleksandrów kujawski, odszkodowania toruń, odszkodowania włocławek

Created in WebWave CMS

Telefon

+48 606 375 488

 

e-mail

andrzej.ambrozewicz@votum-sa.pl

Kontakt

e-mail
telefon
wiadomość
wyślij
wyślij
Wiadomość wysłana
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

ODSZKODOWANIA-INFO.PL

telefon: 606 375 488

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE