Dopłaty do odszkodowań » Dopłata do odszkodowania

Dopłata do odszkodowania w ciągu 7 dni

 

Sprawdź i ustal czym są dopłaty do odszkodowań ☆ Czy przysługuje Ci dopłata do odszkodowania z polisy OC sprawcy. Zadzwoń: ☏ 606 375 488

Wyślij kosztorys i bez żadnych kosztów, oraz zobowiązań ustal czy  ubezpieczyciel nie zaniżył Twojego odszkodowania.Ustal czym jest - odkup odszkodowań - dochodzenie odszkodowań - odkup szkody OC. Przekonaj się, że to nic innego jak dowód na częste zaniżania odszkodowań i ogromny problem z jakim borykają się poszkodowani. Pamiętaj, że przed upływem trzech lat od daty zdarzenia możesz wysłać kosztorys do weryfikacji i sprawdzić poprawność wyliczenia Twojego odszkodowania.

 

 

Dopłaty do odszkodowań po sprzedanym już aucie 

 

Dopłatę do odszkodowania można otrzymać również po sprzedanym już pojeździe. Środki na konto otrzymacie Państwo w ciągu siedmiu dni od daty podpisania umowy na wskazany rachunek bankowy. Od otrzymanej kwoty będzie już odprowadzony podatek dochodowy do Waszego urzędu skarbowego, a PIT z rozliczenia otrzymacie pocztą na adres do korespondencji.

 

Sprawdź kosztorys do trzech lat wstecz 

 

Uzyskanie dopłat do odszkodowań jest możliwe tylko przez trzy lata od zdarzenia lub ostatniej decyzji ubezpieczyciela dlatego warto sprawdzić dokumenty otrzymane nawet trzy lata temu. Może nas wtedy spotkać miła niespodzianka w postaci dopłaty do sprawy o której już dawno zapomnieliśmy. To nic nie kosztuje, wystarczy wysłać kosztorys od ubezpieczyciela i oczekiwać na propozycję dopłaty. O wynikach sprawdzenia poinformuję w ciągu dwóch dni roboczych.

 

Dochodzenie odszkodowań

 

Jak uzyskać dopłatę do odszkodowania ?                                                                

 

Wystarczy wysłać kosztorys  na mój adres e-mail:  andrzej.ambrozewicz@votum-sa.pl

 

W treści maila proszę podać imię i nazwisko właściciela pojazdu oraz numer telefonu na który będę mógł oddzwonić. Na moją odpowiedź będą Państwo oczekiwali maksymalnie dwa dni robocze. W przypadku ujawnionych zaniżeń przedstawię propozycję dopłaty  do odszkodowania z której możecie skorzystać lub nie, sprawdzenie kosztorysu jest bezpłatne i nie niesie za sobą żadnych zobowiązań.

Zamów bezpłatną konsultację

logo Votum S.A. po kliknieciu w zdjecie przejdziecie na glowna strone internetowa spolki zajmujacej sie odszkodowaniami
dopłaty do odszkodowań i dopłata do odszkodowania
pomoc przy odszkodowaniach i zadoscuczynieniach
pomoc przy odszkodowaniach i zadośćuczynieniach