Od 2008 roku jestem przedstawicielem w  Kancelarii Odszkodowawczej VOTUM S.A.  spółki akcyjnej z siedzibą we Wrocławiu notowanej na GPW w Warszawie. Kancelaria oferuje  kompleksową pomoc prawną osobom poszkodowanym w wypadkach. Reprezentuje poszkodowanych w sporach z podmiotami odpowiedzialnymi za powstanie szkody na etapie negocjacji jak również na drodze powództwa cywilnego przed sądem.

Pomoc przy ubieganiu się o odszkodowania i zadośćuczynienia

 

Lubię pomagać!

Jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi oraz zarejestrowanym potencjalnym dawcą szpiku kostnego. Można powiedzieć że pomaganie mam we krwi :)

Uważam, że jeśli możemy komuś pomóc, to dlaczego tego nie zrobić. Masz problem z ubezpieczycielem lub obawiasz się odmowy wypłaty odszkodowania, zadzwoń lub napisz, może będę mógł Ci w tej sprawie pomóc.

 

Starasz się o  odszkodowanie lub zadośćuczynienie

 

Zastanawiasz się od czego zacząć? Czy zlecić prowadzenie sprawy kancelarii odszkodowawczej, czy spróbować załatwić sprawę we własnym zakresie ? Zapraszam do kontaktu. Postaram się wyjaśnić wątpliwości i zaproponować najlepsze rozwiązanie, tak aby odszkodowanie lub zadośćuczynienie które przyzna ubezpieczyciel było adekwatne do zaistniałego zdarzenia

 

Pomoc przy zgłoszeniu szkody z OC

 

Udzielenie wskazówek w jaki sposób skutecznie zgłosić szkodę z OC pojazdu i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania

 

Pomoc przy uzyskaniu dopłaty do odszkodowania

 

Wyjaśnienie na czym polegają dopłaty do odszkodowań, możliwość bezpłatnego i bez żadnych zobowiązań sprawdzenia kosztorysu OC i przedstawienie propozycji wykupienia szkody.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.  Swoje usługi oferuję na terenie całego kraju

 

 

   

    Znajdź mnie na Facebooku

 

 

Zapraszam do kontaktu! Wszystkie porady są bezpłatne a informacje uzyskane ode mnie na pewno pomogą Państwu w podjęciu właściwej decyzji i rozpoczęciu działań w swojej sprawie

 

 

 

 

 

 

 

Zamów bezpłatną konsultację

Logo strony internetowej która  zawierajaca wskazowki w jaki sposob ubiegac sie o odszkodowania komunikacyjne i odszkodowania powypadkowe. Jak uzyskac doplaty do odszkodowan i czym jest odkup odszkodowan. Kiedy mozemy starac sie o zadoscuczynienie i po ilu latach dochodzi do przedawnienia roszczen. Na stronie znajdziecie wskazowki jak uzyskac odszkodowanie w jaki sposob przygotowac pismo zgłoszenia szkody. Znajdziecie dane do kontaktu z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej.

 Tu znajdziecie Państwo informacje na temat odszkodowań komunikacyjnych, odszkodowań powypadkowych oraz uzyskania dopłat do odszkodowań. Wszystkie porady są bezpłatne. Możecie Państwo skorzystać również z pomocy kancelarii odszkodowawczej.

zdjecie przedstawiajace mnie, przedstawiciela regionalnego kancelarii odszkodowawczej votum zajmujacej sie pomoca  osobom poszkodowanym w wypadkach ktorzy nie potrafia sami poradzic sobie z ubezpieczycielem