Od 2008 roku jestem przedstawicielem w  Kancelarii Odszkodowawczej VOTUM S.A.  spółki akcyjnej z siedzibą we Wrocławiu notowanej na GPW w Warszawie. Kancelaria oferuje  kompleksową pomoc prawną osobom poszkodowanym w wypadkach. Reprezentuje poszkodowanych w sporach z podmiotami odpowiedzialnymi za powstanie szkody na etapie negocjacji jak również na drodze powództwa cywilnego przed sądem.

Dopłaty do odszkodowań OC ?

 

Lubię pomagać!

Jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi oraz zarejestrowanym potencjalnym dawcą szpiku kostnego. Można powiedzieć że pomaganie mam we krwi :)

Uważam, że jeśli możemy komuś pomóc, to dlaczego tego nie zrobić. Masz problem z ubezpieczycielem lub obawiasz się odmowy wypłaty odszkodowania, zadzwoń lub napisz, może będę mógł Ci w tej sprawie pomóc.

 

Odszkodowania powypadkowe ?

 

Zastanawiasz się od czego zacząć? Czy zlecić prowadzenie sprawy kancelarii odszkodowawczej, czy spróbować załatwić sprawę we własnym zakresie ? Zapraszam do kontaktu. Postaram się wyjaśnić wątpliwości i zaproponować najlepsze rozwiązanie, tak aby odszkodowanie lub zadośćuczynienie które przyzna ubezpieczyciel było adekwatne do zaistniałego zdarzenia

 

Wypadek w pracy ?

 

Udzielę wskazówek w jaki sposób skutecznie zgłosić szkodę  i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania

 

Odszkodowanie za uszkodzone auto ?

 

Wyjaśnię na czym polegają dopłaty do odszkodowań, możliwość bezpłatnego i bez żadnych zobowiązań sprawdzenia kosztorysu OC i przedstawienie propozycji wykupienia szkody.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.   Warto znać swoje prawa !

 

 

 

 

 

Zapraszam do kontaktu! Wszystkie porady są bezpłatne a informacje uzyskane ode mnie na pewno pomogą Państwu w podjęciu właściwej decyzji i rozpoczęciu działań w swojej sprawie

 

 

 

 

 

 

 

czym jest odszkodowanie a czym zadośćuczynienie