Zgłoszenie szkody z OC

Odszkodowanie z OC sprawcy

 

Zgłoś szkodę ONLINE. Platforma dostępna 24 godziny na dobę dzięki której osoba poszkodowana w kolizji czy wypadku komunikacyjnym może w dogodnym dla siebie miejscu i czasie przeprowadzić zgłoszenie szkody z OC do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Nie potrzeba wychodzić z domu aby w profesjonalny sposób zgłosić roszczenie i zwiększyć tym swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania. Dzięki temu narzędziu zgłoszenie szkody jest bardzo proste i zajmuje bardzo mało czasu. Wygenerowane pismo zgłoszenia szkody należy tylko wydrukować, podpisać i wysłać do ubezpieczyciela.

 

 

 

 

 

Zgłoś szkodę ONLINE

 

Za skorzystanie z tego narzędzia i przygotowanie pisma zgłoszenia szkody lub odwołania za pomocą w/w linku korzystasz z rabatu i płacisz jedynie 49 zł. W dogodnym dla Siebie czasie wprowadzasz dane do formularza, drukujesz dokumenty i je podpisujesz. Skanujesz pismo wraz z załącznikami i wysyłasz całość do ubezpieczyciela na adres e-mail lub wysyłasz całość dokumentów listem poleconym na adres korespondencyjny. Pismo zgłoszenia szkody- odwołania opracowane jest przez prawników specjalizujących się w dziedzinie odszkodowań. Zawarte są w nim żądania realizacji ustawowych obowiązków ze wskazaniem podstaw prawnych i terminów.  W  razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt

 

 

Zamów bezpłatną konsultację

Logo strony internetowej która  zawierajaca wskazowki w jaki sposob ubiegac sie o odszkodowania komunikacyjne i odszkodowania powypadkowe. Jak uzyskac doplaty do odszkodowan i czym jest odkup odszkodowan. Kiedy mozemy starac sie o zadoscuczynienie i po ilu latach dochodzi do przedawnienia roszczen. Na stronie znajdziecie wskazowki jak uzyskac odszkodowanie w jaki sposob przygotowac pismo zgłoszenia szkody. Znajdziecie dane do kontaktu z przedstawicielem kancelarii odszkodowawczej.

Link uprawniający do 45 %  rabatu

Znajdź Towarzystwo

Ustal polisę OC

Zadaj pytanie przez formularz
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jak zgłosić szkodę z OC dotyczącą obrażeń ciała ?  Nic prostszego. Wystarczy skorzystać z platformy LAWstream. Wygenerować profesjonalne pismo zgłoszenia szkody i wysłać do ubezpieczyciela zwiększając tym swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania.

Pomoc przy ubieganiu się o odszkodowania

Zdjecie przedstawiajace usmiechnietego mlodego mezczyzne w koszuli w krate oraz informacje o kosztach wygenerowania pisma zgloszenia szkody orza odwolania od decyzji ubezpieczyciela w sprawie wypadku i ubiegania sie o odszkodowanie. Jest to zdjecie profilowe platformy LAWstrem ktora oferuje pomoc osobom poszkodownym w wypadkach ubiegajacych sie o odszkodowania za obrazenia ciala. Dzieki tej platformie w prosty sposob przygotujecie pismo do ubezpieczyciela zwiekszjac tym swoje szanse na otrzymanie wyzszego odszkodowania.
odszkodowania - odszkodowanie - doplaty do odszkodowan

Skorzystaj z pomocy specjalistów od odszkodowań

 

Jaki i kiedy zgłosić szkodę z OC ? I Skorzystaj z pomocy LAWstream i zwiększ swoje szanse na wyższe odszkodowanie - odszkodowania

logo strony odszkodowania-info