Zgłoszenie Szkody

Zgłoszenie szkody OC

 

Zgłoś szkodę ONLINE. Platforma dostępna 24 godziny na dobę dzięki której osoba poszkodowana w kolizji czy wypadku komunikacyjnym może w dogodnym dla siebie miejscu i czasie zawiadomić ubezpieczyciela o zaistniałym zdarzeniu. Nie potrzeba wychodzić z domu aby w profesjonalny sposób zgłosić roszczenie i zwiększyć tym swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania. Dzięki temu narzędziu likwidacja szkody jest bardzo prosta i zajmuje bardzo mało czasu. Wygenerowane pismo zgłoszenia szkody należy tylko wydrukować, podpisać i wysłać do ubezpieczyciela.

 

 

 

 

 

Zgłoszenie kolizji do ubezpieczyciela

 

Za skorzystanie z tego narzędzia i przygotowanie pisma zgłoszenia szkody lub odwołania za pomocą w/w linku korzystasz z rabatu i płacisz jedynie 49 zł. W dogodnym dla Siebie czasie wprowadzasz dane do formularza, drukujesz dokumenty i je podpisujesz. Skanujesz pismo wraz z załącznikami i wysyłasz całość do ubezpieczyciela na adres e-mail lub wysyłasz całość dokumentów listem poleconym na adres korespondencyjny. Pismo zgłoszenia szkody- odwołania opracowane jest przez prawników specjalizujących się w dziedzinie odszkodowań. Zawarte są w nim żądania realizacji ustawowych obowiązków ze wskazaniem podstaw prawnych i terminów.  W  razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Dobrze jest poznać swoje prawa przed wystąpieniem do ubezpieczyciela. Wszystkich porad udzielam bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

 

 

Link uprawniający do 45 %  rabatu

Znajdź Towarzystwo

Ustal polisę OC

Jak zgłosić szkodę z OC ?

jak i gdzie zglosic szkode z oc sprawcy - odszkodowania

Odszkodowanie komunikacyjne

 

Jaki i kiedy zgłosić szkodę z OC ? I Skorzystaj z pomocy LAWstream i zwiększ swoje szanse na wyższe odszkodowanie - odszkodowania

zgloszenie szkody z oc sprawcy-jak zglosic szkode

               Likwidacja szkody z OC

Gdzie zgłosić szkodę OC