Zgłoszenie szkody z OC  » Odszkodowanie komunikacyjne

Odszkodowanie komunikacyjne

 

Zgłoś szkodę ONLINE. Platforma dostępna 24 godziny na dobę dzięki której osoba poszkodowana w kolizji czy wypadku komunikacyjnym może w dogodnym dla siebie miejscu i czasie przeprowadzić zgłoszenie szkody z OC do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Nie potrzeba wychodzić z domu aby w profesjonalny sposób zgłosić roszczenie i zwiększyć tym swoje szanse na uzyskanie wyższego odszkodowania. Dzięki temu narzędziu zgłoszenie szkody jest bardzo proste i zajmuje bardzo mało czasu. Wygenerowane pismo zgłoszenia szkody należy tylko wydrukować, podpisać i wysłać do ubezpieczyciela.

 

 

 

 

 

Zgłoś szkodę ONLINE

 

Za skorzystanie z tego narzędzia i przygotowanie pisma zgłoszenia szkody lub odwołania za pomocą w/w linku korzystasz z rabatu i płacisz jedynie 49 zł. W dogodnym dla Siebie czasie wprowadzasz dane do formularza, drukujesz dokumenty i je podpisujesz. Skanujesz pismo wraz z załącznikami i wysyłasz całość do ubezpieczyciela na adres e-mail lub wysyłasz całość dokumentów listem poleconym na adres korespondencyjny. Pismo zgłoszenia szkody- odwołania opracowane jest przez prawników specjalizujących się w dziedzinie odszkodowań. Zawarte są w nim żądania realizacji ustawowych obowiązków ze wskazaniem podstaw prawnych i terminów.  W  razie dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Dobrze jest poznać swoje prawa przed wystąpieniem do ubezpieczyciela. Wszystkich porad udzielam bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

 

 

Zamów bezpłatną konsultację

Link uprawniający do 45 %  rabatu

Znajdź Towarzystwo

Ustal polisę OC

Zadaj pytanie przez formularz
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

   Zgłoszenie szkody z OC przy pomocy LAWstream

Zgłoszenie szkody z OC »  Odszkodowanie komunikacyjne - pomoc przy zgłoszeniu szkody komunikacyjnej

Skorzystaj z pomocy specjalistów od odszkodowań

 

Jaki i kiedy zgłosić szkodę z OC ? I Skorzystaj z pomocy LAWstream i zwiększ swoje szanse na wyższe odszkodowanie - odszkodowania

pomoc przy odszkodowaniach i zadoscuczynieniach
pomoc przy odszkodowaniach i zadośćuczynieniach